Kesk-Peetri uued korterid asuvad Peetri aleviku keskmes, Küti tee 30. Peetri alevik piirneb Ülemiste järvega, Tallinna linnaga ning on üks neljast Rae valla tõmbekeskustest. Küti tee asub Vana-Tartu mnt vahetus läheduses – kiire ühendust Tallinnaga on tagatud. Ülemiste liiklusõlmeni ja Eesti suurima ning perekesksema Ülemiste Keskuseni on 5 minutit. Kesklinn, Tallinna sadam ja Tallinna Lennujaam on ca 15 minuti tee kaugusel.

Peetri on moodne äärelinn, mida iseloomustavad turvalisus, perekesksus ning aktiivne kogukond. Jalutuskäigu kaugusel asub spordisaali ning ujulaga kaasaegne Järveküla kool. Veel lähemal on Peetri Lasteaed-Põhikool, mis paistab silma aktiivsete huviringide ja sportimisvõimaluste poolest- olemas on spordikeskus ja staadion. Pere pisematele on paari kilomeetri kaugusel mõni aasta tagasi avatud Aruheina Lasteaed.
Uusi ja huvitavaid sportimisvõimaldusi pakub ka Baltikumi suurim elamusspordikeskus Spot of Tallinn ning Vana-Tartu mnt ääres olev kergliiklustee, mis on ühenduses linnaga.

Kesk-Peetri uued korterid Peetris sobivad peredele, kes hindavad asukohas privaatsust, turvalisust, rohelisust ning linnakärast eemal olemist, ent peavad oluliseks, et kõik võimalused oleksid lähedal.

Triple Net Capital logo