Sinu uus kodu ja kogukond ootavad Peetri südames!

Kesk-Peetri on Peetri aleviku keskele Küti tee äärde kerkiv uute korterelamute kvartal. Kesk-Peetri lisab piirkonda kvaliteetset elamispinda peredele, noortele ja vanematele paaridele ning investeerimiseks sobiliku pinna otsijatele.

Peetri alevik on üks kiiremini kasvav ja arenev asula Tallinna linna piiril. Tegu on sõbraliku, turvalise ja piisavalt privaatse elupaigaga. Käeulatuses on head sportimis- ja vabaaja veetmise võimalused, kaasaaegsed koolid ning lasteaiad. Peetris ootab uuselanikke ühtehoidev kogukond ning hooliv omavalitsus. Peetri kogukond on nooremapoolne ning seisab hea piirkonna uuenduste ja arenduste eest.

Pealinna meelelahutus ja teenused on Peetri elanikele mugavas käeulatuses.Tallinna kesklinn on vaid 15 minuti ja Ülemiste kaubanduskeskus 5 minuti sõidu kaugusel. Uude ja moodsasse Ülemiste City ärilinnakusse ning Tallinna Lennujaama jõuab paariminutilise sõiduga. Ühistranspordi ühendus on linnaga hea nii busside kui marsruuttaksode abil.

Kesk-Peetri arenduses ehitatakse Küti tee äärde kokku 11 kolmekorruselist maja. Uued korterid Peetris on kahe- kuni viietoalised, kõikidel korteritel oma rõdu. Materjalide valikul lähtub arendaja kvaliteedist ning esinduslikkusest. Majade fassaadid on muudetakse erinevate fassaadiplaatidega mitmekülgsemaks. Iga korteri juurde kuulub panipaik ning parkimiskohad esimese korruse tasandil või kinnistu piiril. Majade vahel on läbimõeldud haljastus ning puhkeala laste mänguväljakuga. Hoonete planeerimisel arvestatakse krundi ja korterite asetust ilmakaarte suhtes. Kesk-Peetri arendus on energiasäästlik, keskmisest madalamate ülalpidamiskuludega.Igal majal on gaasikatlamaja ning vesipõrandaküte, majadel on energiasäästlikud puitaknad. Ehitustegevuse esimeses etapis valmib esimene maja 2018. a. teises pooles.

Arendaja: Kevestom OÜ / Triple Net Capital OÜ

Arhitekt: Tõnis Savi

Hooned ehitab: Kodumaja

Valmimine: Registreeri oma ostuhuvi ja küsi lisainfot!

Triple Net Capital logo